image
image
image
image
image
image
01

KRÓTKA HISTORIA

Karolina Twardowska Atelier to polska marka sukien ślubnych. Główną ideą Atelier jest tworzenie eterycznych stylizacji, których siła tkwi w prostocie i detalu. Małymi krokami wyznaczamy nowe trendy.

Nasza Panna Młoda to kobieta subtelna i odważna. Nie obawia się prostych rozwiązań, ponieważ wie, że to w nich drzemie największe piękno.

02

SUKNIA ŚLUBNA SZYTA NA MIARĘ

Szyjemy suknie na miarę, dopasowane do potrzeb Klientek i ich sylwetki. Preferujemy delikatne, zwiewne kroje, dzięki którym w dniu ślubu Panny Młode czują się lekko i swobodnie.

Siła projektów Karolina Twardowska Atelier tkwi w precyzyjnym kroju, wykończeniu, detalu, ale również odcieniu materiału. W Atelier nie znajdziecie sukni śnieżnobiałej, tylko łamaną biel, subtelne odcienie ecru oraz kremu.

03

PRZYMIARKI

Przed przymiarką prosimy o odpowiednie dobranie bielizny w jasnej kolorystyce np. kremowej lub cielistej oraz (jeśli to możliwie) o przyniesienie ze sobą obuwia. Najlepiej o docelowej wysokości obcasa.

Z doświadczenia wiemy, że Panie, które odwiedzają nas w ciemnej bieliźnie są bardzo często skrępowane i swoje myśli zamiast na projektach, skupiają na niefortunnej stylizacji.

04

UMÓWIENIE SPOTKANIA

Najlepiej skontaktować się z nami drogą elektroniczną.

Wystarczy prosty mail z zapytaniem o możliwość spotkania i zasugerowaniem dogodnych terminów, np. wtorek, po godzinie 17.00.

Wiadomości prosimy kierować na adres:

karolina@ateliertwardowska.com

05

REALIZACJA ZAMÓWIENIA

Realizacja zamówienia trwa od trzech do czterech miesięcy.

Po dokonaniu finalnego wyboru ściągamy miarę Klientki i już po upływie miesiąca spotykamy się na pierwsze przymiarki. Zazwyczaj proces zamyka się w trzech spotkaniach: dwóch przymiarkach i najbardziej emocjonującego ze wszystkich: odbioru sukni!

Istnieje możliwość ekspresowego uszycia sukni ślubnej, co powinno spodobać się parom spontanicznie podejmującym decyzję o zawarciu małżeństwa oraz Pannom Młodym na co dzień mieszkającym poza granicami kraju.